Poletna izdaja revije ELLE

Namig za praznične zabave: Videz z rdeče preproge Monice Bellucci je najboljši dokaz, da je lahko črna maksi obleka vrhunec glamurja

Monica Bellucci in Tim Burton sta bila glavni zvezdi rdeče preproge na odprtju 21. mednarodnega filmskega festivala v Marakešu. Festival je odprl film "The Order", v katerem igrajo Jude Law, Nicholas Hoult in Tye Sheridan, Monica pa je za premiero kriminalne drame izbrala obleko s ogrinjalom.

11. 12. 2024
3 / 4
Profimedia

Obula je črne sandale s platformo in visoko peto, model petk, ki mu je že dolgo zvesta, pridih glamurja pa ji je dala črna torbica, okrašena s kristali.

Preberite še:

Vaši lasje bodo videti gostejši, vi pa ultra-šik! Ta vrsta bob pričeske daje optično iluzijo, pristaja vsem in je trenutno pravi hit