Kulturni napovednik, od 13. do 19. novembra

Kranjska Gora vabi na dobrodelni koncert, ki je namenjen zbiranju sredstev za pomoč otrokom s cistično fibrozo. Dihaj z nami, kjer bodo nastopili Anika Horvat, Zlatko, 6pack Čukur, Alenka Godec in Coto, se bo zgodil v četrtek, 19. 11. 2009 ob 19 uri v dvorani Vitranc.

Kulturni napovednik, od 13. do 19. novembra - Foto: Fotografija promocijsko gradivo, Fotografija www.mancaizmajlova.com

FILM

Četrtek, 19.11.2009

Božična pesem (A Christmas Carol), animirana družinska domišljijska pustolovščina, Kolosej Ljubljana

Žena popotnika v času (The Time Traveler's Wife), znanstveno-fantastična romantična drama, Kolosej Ljubljana

GLASBA

Petek, 13.11.2009

Imperial Never Say Die Club Tour 2009 - Kino Šiška, Ljubljana (20:00)

Javier Rodriguez /Chensamble Argentino - Gledališče Tone Čufar (20:00)

Oliver Dragojević - Dvorana Grand hotela Union, Ljubljana (20:00)

Soulfood Inc. & Zoran Mišić - Kulturni dom Krško (20:00)

Halid Bešlić - Gospodarsko razstavišče, Ljubljana (20:00)

Marko Hatlak & ArsTango - Dvorana Gimnazije Ptuj (20:00)

3 Wise men party - Hostel Celica, Ljubljana (20:00)

Pyramid Trio - Narodni dom Maribor (21:00)

At Ease Quartet - Pretorian lounge, Novo mesto (21:00)

Magnifico Balcountry Quartet - Mond Šentilj (21:00)

Nick Oliveri & Cojones - Menza pri koritu, Ljubljana (21:00)

Ali En & Dalaj Eegol Live Band - Kulturni bazen Kranj (21:00)

Xequtifz Live Disco - Dvorni Bar, Ljubljana (21:00)

Let 3 - Celjski mladinski center, Celje (21:00)

City Beats: Delicious Midnight - TOP Eat&Party, Ljubljana (22:00)

Photonic Fusion - Rdeča dvorana Velenje (22:00)

Cubismo - Bowling Planeta Tuš Maribor (22:00)

Beatstreet - Gala hala, Ljubljana (22:00)

Dj Boom Monk Ben - MKC Pri rdeči ostrigi, Škofja Loka (22:00)

Everything goes part 2 - Channel Zero, Ljubljana (22:00)

Maximal w./David Caretta - Klub K4, Ljubljana (23:00)

Sobota, 14.11.2009

Trkajmo s Trkajem -Vinska klet Jeruzalem Ormož (20:00)

Aphra Tesla in Električno gledališče - Kavarna Union, Ljubljana (20:00)

Večer starega rocka - MKC Pri rdeči ostrigi, Škofja Loka (20:00)

Retro Night: Good Old - TOP Eat&Party, Ljubljana (22:00)

Cocoon with Sven Vath - InBox, Ljubljana (22:00)

Elektroliza.14: AUX 88 - Gala hala, Ljubljana (22:00)

Krasovanje 2010 - Sežana (22:00)

Nick Oliveri & Frozen Child - MKK, Črnomelj (22:00)

Illegal predstavlja Digital dungeon w./ Phace - Klub K4, Ljubljana (22:00)

Ponedeljek, 16.11.2009

Sonja Pahor (klavir) - Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana (19:30)

Nils Petter Molvaer - CUK Kino Šiška, Ljubljana (21:00)

Francetove Etno večernice: ERASMO C.M.C. - KUD France Prešeren, Ljubljana (21:00)

Torek, 17.11.2009

Manca Izmajlova - Dvorana Union, Maribor (19:30)

Žur za Darfur 2 - Festivalna dvorana, Ljubljana (20:00)

Sizzla & The FirehouseE Crew Ghetto Youth-ology Tour - Inbox , Ljubljana (20:00)

Isis, Dälek, Transitional - CUK Kino Šiška, Ljubljana

Cankarjevi torki: Trio Guy / Gustafsson / Strid - Klub CD, Ljubljana (21:00)

Kultur Shock - Channel Zero, Ljubljana (21:00)

BR6 Brasil vocal jazz - Jazz Club Gajo, Ljubljana (21:30)

Astrodisco - Klub K4, Ljubljana (23:00)

Sreda, 18.11.2009

Zgodovina neke ljubezni - Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana (20:00)

Javier Rodrigues & Chensamble Argentino - Kulturni dom Franca Bernika Domžale (20:00)

Cintare - EtnoKlubZlatiZob, Ljubljana (20:00)

Audiorama - Klub K4, Ljubljana (23:00)

Četrtek, 19.11.2009

Dobrodelni koncert Dihaj z nami - Dvorana Vitranc, Kranjska Gora (19:00)

Eros Ramazzotti - Hala Tivoli, Ljubljana (20:00)

Jaka Kopač Group - Galerija Domžale (20:00)

Wovenhand - Gala hala, Ljubljana (21:00)

ODER

Sobota, 14.11.2009

Ženske&moški.com (komedija) - Kulturni dom Mengeš

T. Toš: Zapufanpikasn (stand-up komedija) - Narodni dom Maribor

Kralji Komedije (stand-up komedija) - Dvorana kopališča Laguna, Ježica

Nedelja, 15.11.2009

Muca maca 2 ali brez dlake na jeziku (komedija) - Dom 2. slovenskega tabora Žalec (20:00)

Jaz pa tebi sestro - Kulturni dom, Mengeš (18:00)

Dario Fo, Franca Rame: Svobodni zakon (komedija) - Narodni dom Maribor (20.00)

PRIREDITVE

Sobota, 14.11.2009

Magibor'09 - Narodni dom Maribor

Nedelja, 15.11.2009

Večer s Svetlano Makarovič: Muce naše vsakdanje - Loški oder, Škofja Loka

Sreda, 18.11.2009

Literarne identitete Evrope: Smrt in jaz, midva - Cankarjev dom, Ljubljana

Četrtek, 19.11.2009

8. Slovenski bienale ilustracije - Cankarjev dom, Ljubljana

12. Slovenski festival vin - Hotel Slon in Grand hotel Union Ljubljana

2. Festival kulinarike - Hotel Slon in Grand hotel Union Ljubljana

Najbolj brano