Kako te praznike nositi pletenine, da vam bo udobno in boste videti urejeno

Bogate pletenine iz volne, kašmirja ali bombaža so protagonisti sezonskega uličnega stila. Čas je, da tudi vi izberete svoj najljubši kos. 

Kako te praznike nositi pletenine, da vam bo udobno in boste videti urejeno - Foto: Instagram

Te bujne in bogate pletenine, ki navdihujejo modo uličnega stila se tokrat vračajo v zares vsestranskih, praktičnih in zelo toplih videzih. Takih, ki v trenutku pogrejejo vašo dušo.

Pletenine so zaradi svojega udobja in topline stalna in pomirjujoča prisotnost v naši zimski garderobi. Njihova čudovita prezenca združuje tradicionalno eleganco s spreminjajočim se navdihom različnih kolekcij. Pogled na ulične videze pokaže, kako lahko izbira materiala, izdelave in kombinacije v celoti razkrije strukturo sloga: od berlinskega minimalizma 90-ih let prejšnjega stoletja do plastenja različnih pletenin. Vsak kos pletenine skriva svojo skrivnost estetike in prvovrstnega značaja, ki vam omogoča, da poveste nekaj o sebi in se izrazite. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Ne spreglejte:

Pletenine letošnjo zimo ponujajo obilico domišljije in igrivnosti, prav tako pa modna dekleta vabijo k povsem osebnemu pristopu nošenja pletenin. Od božičnih kompletov, ki jih je objavila Chiara Ferragni, do elegantno ekstravagantnega kompleta z dolgim krilom, ki ga je izbrala Veronika Heilbrunner. Oglejte si, kako ljubiteljice mode nosijo te čutne pletenine. 

1. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

2. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Veronika Heilbrunner (@veronikaheilbrunner)

3. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara)

4. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lisa Hahnbück (@lisahahnbueck)

5. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lisa Hahnbück (@lisahahnbueck)

6. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aimee Song (@aimeesong)

7. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

8. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emy Venturini (@emy_venturini)

9. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

10. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michi Brandl (@michivonwant)

11.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by elsa❤️ (@hoskelsa)

12. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by elsa❤️ (@hoskelsa)

 

Fotografije: Instagram/@rosiehw

Preberite še: Se v modo se vrača ta osovražen lepotni trend izpred 20 let?

Preberite tudi: Kako nositi najbolj modno barvo prihodnjega leta kot najbolj modna dekleta

Najbolj brano