20 trendovskih stajlingov s kavbojkami, ki jih bomo nosili to jesen

Kavbojke so temelj vsake kapsulne garderobe.

20 trendovskih stajlingov s kavbojkami, ki jih bomo nosili to jesen - Foto: Profimedia

Kavbojke s primernim krojem so temelj vsake omare. Ta vsestranski kos lahko iz dnevnih opravkov prenesemo na večerno druženje, vsekakor pa je popoln kos za eksperimentiranje s sezonskimi trendi. Letošnjo jesen jih bomo tako kombinirali predvsem z zanimivimi plašči in srajcami, krajšimi topi in brezrokavniki, pogosto pa bomo barvno ujemali zgornji del s čevlji ali torbico.

Poglejte dvajset stajlingov, ki trendovsko vključujejo kavbojke.

1.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Poppy Almond (@poppyalmond)

2.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Renia Jaz (@venswifestyle)

3.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chloe Lecareux 💙 (@chloelecareux)

4.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝔛 (@xeniaadonts)

5.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pernille Rosenkilde (@prosenkilde)

6.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Renia Jaz (@venswifestyle)

 7.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Poppy Almond (@poppyalmond)

8.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOSEFINE H. J (@josefinehj)

 9.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alison Toby (@alisontoby)

 10.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jacquie Alexander (@jacquiealexander)

11.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by M O D U S (@__modus)

12.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SOFIA COELHO (@sofiamcoelho)

13.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ellie (@slipintostyle)

 14.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier)

 15.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brittany Bathgate (@brittanybathgate)

 16.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leandra Medine Cohen (@leandramcohen)

 17.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Valerie Tribes (@valerietribes)

 18.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier)

19.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Blanca Miró Scrimieri (@blancamiro)

 20.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ellie (@slipintostyle)

Fotografije: Profimedia in Instagram

Preberite še: To so najlepše kreacije modnega tedna v New Yorku

Priporočamo tudi: Tukaj je nov način, kako nositi klasičen pulover, ki ga že imate v svoji omari

Najbolj brano