Najboljši kostumi, ki so jih za noč čarovnic nosile zvezdnice

Kaj so oblekli zvezdniki?

Lifestyle, 3. 11. 2020
Najboljši kostumi, ki so jih za noč čarovnic nosile zvezdnice - Foto: Instagram

To leto se je svet obrnil na glavo, a nekaj le ostaja enako kot do sedaj - zvezdniki in njihovi kostumi za noč čarovnic. Velikih zabav morda res ni bilo, a drzne oprave nas niso razočarale. 

Kako so se našemili zvezdniki?

Od Kylie Jenner do Chrissy Teigen, oglejte si najboljše kostume, ki smo jih našli na Instagramu.

Videli smo nekaj klasičnih kostumov, nekaj strašnih in nekaj takih, ki jih nismo videli še nikoli do sedaj. Kateri je vaš najljubši?

Kim Kardashian z otroci 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Carole Baskin, Joe Exotic and our tigers 🐅 #Halloween2020

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 Chrissy Teigen

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mummy dogs!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Gigi Hadid

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

choose your player 🕹🎃

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Kylie Jenner in Kendall Jenner

Mindy Kaling

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Little Costumes Everywhere

A post shared by Mindy Kaling (@mindykaling) on

Lily Aldridge

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ MINNIE ❤️

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

Nika Zorjan

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moj HALLOWEEN LOOK. 😈 Make up: @izahrastnikfink 🙌🏽💗

A post shared by Nika Zorjan 🎤💖 (@nikazorjan) on

Vanessa Hudgens

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Boo! 👻Happy Halloween from my living room to yourssss🧚🏼

A post shared by 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens) on

Fotografije: Profimedia

Preberite še: 10 parov udobnih pajkic iz Zare, ki bodo nadomestile vaše običajne hlače

Priporočamo tudi: 9 zimskih outfitov, ki jih obožujejo manekenke

Najbolj brano