15 poletnih stajlingov, ki so videti dražji, kot so v resnici

Stajlingi za modni junij.

15 poletnih stajlingov, ki so videti dražji, kot so v resnici - Foto: Profimedia

Tu je težko pričakovano poletje, ki vabi k praznovanju te zabavne sezone na prostem s prijatelji in družino. Morda imate načrtovane počitnice ali pa se vikendi vrtijo okoli vaše bližnje plaže ali odprtega lokalnega bazena. Za katero koli (ali vse) te sproščujoče dejavnosti boste potrebovali poletne obleke, ki jih boste lahko zlahka oblekli za različne priložnosti. 

Zdaj, ko se temperature čez dan dvignejo tudi nad 30 stopinj, želimo nositi lahke obleke, v katerim nam ne bo vroče. Na srečo so nam v pomoč številni trenutni trendi. Na primer obleke z izrezi, ki poskrbijo, da vas veter poboža po goli koži. Potem je tu slog z eno ramo in ob tistih priložnostih, ko želite videti prikupno, a ne želite ogroziti udobja, se lahko odločite za obleko in superge. Oglejte si 15 stajlingov, v katerih vam ne bo vroče, hkrati pa so videti veliko dražji,, kot so v resnici.

1. Kvačkani topi

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Courtnee Ruth Crews (@courtneecrews)

2. Kopalke namesto topa

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by María Bernad (@maria_bernad)

3. Pajac

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amy Julliette Lefévre (@lefevrediary)

4. Svetla barvna paleta

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leia Sfez (@leiasfez)

5. Široke hlače

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by McMullen (@shopmcmullen)

6. Zbavni izrezi

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olivia Perez (@livvperez)

7. Bermuda hlače

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Grece Ghanem (@greceghanem)

8. Sandale s trakovi

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aimee Song (@aimeesong)

9. Športno in preprosto

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by A Lifestyle Concept Store (@sincerelytommy_)

10. Cvetlični zvorci

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michelle Li (@himichelleli)

11. Enostavna midi obleka

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tennille Murphy (@thetennillelife_)

12. Prosojna tkanina

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sissy Chacon (@sissychacon)

13. Široko krilo

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELORA JOSHI (@eloraaaaa)

14. Mini obleka

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chloe Lecareux 💙 (@chloelecareux)

15. Kolesarske hlače

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Camille Charriere (@camillecharriere)

Fotografije: Profimedia

Preberite še: Katere poletne trende napovedujejo Skandinavke?

Priporočamo tudi: Irina Shayk nam je pokazala, kako to poletje nositi pajac

Najbolj brano