Skandinavke so pripravljene na zimo! To je 15 najlepših stajlingov, ki so jih nosile

9. 11. 2021
Skandinavke so pripravljene na zimo! To je 15 najlepših stajlingov, ki so jih nosile (foto: Profimedia)
Profimedia

Skandinavke narekujejo zimske modne trende.

Skandinavke so individualne ikone osebnega stila. Povezuje jih kreativnost, barvitost in igrivost, z vsakim stajlingom pa pritegnejo poglede. Pozimi obožujejo barvite plašče v različnih teksturah - največkrat izberejo puhaste plašče do tal z živimi vzorci. Nedvomno so Skandinavke glavni navdih za vse, ki želite v svojo omaro pozimi vnesti tudi barve.

Poglejte, katere unikatne stajlinge so pripravile za letošnjo zimo.

Preberite tudi: Gucci z novo kolekcijo v Los Angelesu pozdravlja film House of Gucci

1.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pernille Rosenkilde (@prosenkilde)

2.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maren Schia (@marenschia)

3.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev)

4.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pernille Rosenkilde (@prosenkilde)

5.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karoline Dall (@karodall)

6.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karoline Dall (@karodall)

7.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maren Schia (@marenschia)

8.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Frida Agnes Ottosson (@fridaottosson)

9.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Poppy Almond (@poppyalmond)

10.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fanny Ekstrand Tourneur (@fannyekstrand)

11.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🦋MEDIUM SIZE DADDY🦋 (@lottaliinalove)

12.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JULIE BLICHFELD (@julieblichfeld)

13.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hanna Stefansson (@hannastefansson)

14.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev)

15.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hanna MW (@hannamw)

Fotografije: Profimedia in Instagram

Preberite še: Tanja Ribič obožuje modne kose v tej barvi - uganete, kateri?

Priporočamo tudi: Pozabite na temne barve in poglejte, kako to jesen nositi svetla oblačila

Novo na Metroplay: "Svojo otroško igro dajem na papir." | Hana Stupica in Urška Križnik Zupan