Poglejte si vse najlepše oblečene s sinočnje podelitve nagrad zlati globus

Socialno distancirani, virtualni ali iz mesa in krvi so se zvezdniki vseeno popolno uredili za podelitev nagrad zlati globus 2021, ki začenja sezono nagrad. Od Margot Robbie v Chanelu do Sarah Paulson v Pradi, tukaj so vse najlepše oblečene zvezde.

Poglejte si vse najlepše oblečene s sinočnje podelitve nagrad zlati globus - Foto: Profimedia

Podelitev zlatih globusov je bila letos edinstvena, saj še nikoli ni potekala kot letos. Zaradi pandemije koronavirusa je večina nominirancev podelitev spremljala od doma, medtem ko sta se voditeljici Amy Poehler in Tina Fey v živo oglašali kar iz dveh različnih koncev ZDA: New Yorka in Hollywooda.
 
Izraz "virtualna rdeča preproga" morda spomni na vse prigode, ki jih je virus povzročil že tednom mode, a hkrati demokratizirajoč učinek interneta na modo, vendar so zvezdniki na sinočnjih zlatih globusih ponudili zadovoljiv pogled na glamur, ki nas ni razočaral.

Čeprav so se z vsega sveta združili, da bi proslavili najboljše v filmu in na televiziji, zvezde pri oblekah navdiha niso iskale v digitalni dobi. Namesto tega je bil stari hollywoodski glamur opazna rdeča nit. Poglejte, kaj so nosile vse najlepše oblečene zvezde.

Regina King, Louis Vuitton

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Regina King (@iamreginaking)

Shira Haas, Chanel

Gillian Anderson, Christian Dior

Celeste, Gucci

Kaley Cuoco, Oscar de la Renta

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Julia Garner, Prada

Amanda Seyfried, Oscar de la Renta

Rosamund Pike, Molly Goddard

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rosamund Pike (@mspike)

Sarah Paulson, Prada

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karla Welch (@karlawelchstylist)

Kristen Wiig in Prada

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karla Welch (@karlawelchstylist)

Laura Dern, Givenchy

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Laura Dern (@lauradern)

Kate Hudson, Louis Vuitton

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sophie Lopez (@sophielopez)

Anya Taylor-Joy, Christian Dior Haute Couture

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Law Roach (@luxurylaw)

Margot Robbie, Chanel

Isla Fisher, Alex Perry

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Isla Fisher (@islafisher)

Emma Corrin, Miu Miu

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Just Jared (@justjared)

Elle Fanning, Gucci

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elle Fanning (@ellefanning)

Nicola Coughlan, Molly Goddard

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aimée Croysdill (@aimeecroysdill)

Fotografije: Profimedia, Instagram / @britishvouge

Preberite še: Kaj je »trda moda«? Spoznajte jo, saj bo zamenjala vse, kar smo nosili v zadnjem letu

Priporočamo tudi: 13 modnih nasvetov, ki vam lahko pomagajo v vsaki situaciji

Najbolj brano