15 najlepših pričesk najbolj modnih zvezdnic nad 50 let

Medtem ko se nekatere postrižejo na kratko, ko se približujejo petdesetim, se druge ne ločijo od svojih dolgih las.

15 najlepših pričesk najbolj modnih zvezdnic nad 50 let - Foto: Profimedia

Petdeset let ni slaba beseda. Toda v naši družbi staranje, ko si ženska, na žalost ni preprosto. To vidimo predvsem v svetu filma. A poglejmo si petdesetletne zvezdnice, ki so videti bolje kot kdajkoli prej. Jennifer Aniston, Viola Davis, Lucy Liu... Te ženske se prepustijo poteku časa, ne da bi se bale pogleda drugih. Njihova lepotna skrivnost? Lepotni tretmaji in prehranski dodatki, hkrati pa tudi trendovska in brezčasna frizura.

Najljubše pričeske petdesetletnic

Če se sivi lasje počasi začenjajo sprejemati, staranje las še vedno prepogosto spregledamo. Da bi ga upočasnile, se nekatere ženske odločijo za nove pričeske, da bi svoje lase spodbudile k rasti in zdravju. Predvsem mislimo na kratke pričeske Robin Wright ali Jodie Foster. Pri dolgih laseh imajo zvezdnice lase raje postričene po resah, kot na primer Jennifer Aniston, ali dolžino tik nad rameni. Sicer pa so valoviti lasje njihov najpogostejša izbira.  Še niste prepričani? Oglejte si naš izbor pričesk, ki so jih sprejele številne zvezdnice, starejše od 50 let.

1. Courteney Cox

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

2. Nicole Kidman

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman)

3. Sarah Jessica Parker

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

4. Selma Hayek

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

5. Debra Messing

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Debra Messing (@therealdebramessing)

6. Uma Thurman

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Uma Thurman (@umathurman)

7. Cindy Crawford

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford)

8. Julianne Moore

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julianne Moore (@juliannemoore)

9. Jodie Foster

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by jodie Foster (@_jodiefoster_)

10. Jennifer Lopez

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

11. Lucy Liu

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lucy Liu (@lucyliu)

12. Robin Wright

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Robin Wright (@robingwright)

13. Jennifer Aniston

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Fotografije: Profimedia

Preberite še: »Eno leto sem živela v celibatu in to je bila najboljša odločitev v življenju« (resnična izpoved)

Priporočamo tudi: Senidah je nosila belo srajco, ki jo obožuje tudi Bella Hadid

Najbolj brano