Tako bomo to jesen, v vseh starostih, nosili žive barve

Tako bomo to jesen, v vseh starostih, nosili žive barve - Foto: Profimedia

To jesen bomo pozabili na strah pred živimi barvami in stajlingi, ki ne vsebujejo črne barve - četudi jih vključimo samo v modni dodatek ali "statement" kos, se vpadljivim odtenkom v prihajajoči sezoni ne moremo izogniti. Še posebej priljubljene bodo barva fuksije, rdeča, vojaško in emeraldno zelena, indigo in lila barva.

Poglejte različice trenda živih barv za prihajajočo sezono, ki jih predstavljajo spletne vplivnice.

1.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara)

 2.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Carine Roitfeld (@carineroitfeld)

3.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

4.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

5.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Grece Ghanem (@greceghanem)

 6.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Grece Ghanem (@greceghanem)

 7.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by All the Pretty Birds (@tamumcpherson)

 8.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝔛 (@xeniaadonts)

 9.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Caroline Daur (@carodaur)

10.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Poppy Almond (@poppyalmond)

11.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hanna Stefansson (@hannastefansson)

12.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝔛 (@xeniaadonts)

 13.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pernille Rosenkilde (@prosenkilde)

 14.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hanna Stefansson (@hannastefansson)

 15.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev)

Fotografije: Profimedia in Instagram

Preberite še: Megan Fox osupnila v enem izmed najbolj modnih outfitov do sedaj

Priporočamo tudi: 6 najlepših pričesk, ki bodo z vašega obraza odštele 10 let

Najbolj brano