Poglejte si vse najlepše oblečene s sinočnje prireditve Critics' Choice Awards

Prireditev Critics´ Choice Awards 2021 se je dvijala tako kot večina večjih dogodkov trenutnega časa: na daljavo.

Poglejte si vse najlepše oblečene s sinočnje prireditve Critics' Choice Awards - Foto: Instagram

Zvezdnice so se spretno oblačile za virtualne priložnosti - Instagram zdaj zapolni praznino tam, kjer je bila nekoč rdeča preproga, saj zvezde poplavljajo družbeno omrežje z glam ekipo in s fotografijami končnih rezultatov, posnetih v udobju svojih domov ali sobe (hotela s petimi zvezdicami).

Digitalne prireditve, ki smo si jih lahko do zdaj ogledali, namigujejo, da vedno lahko pričakujemo stari dobri hollywoodski glamur gostov. Oglejte si vse najlepše zvezdnice, ki so nas navdušile s svojo modno izbiro.

1. Emma Corrin, Schiaparelli

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Harry Lambert (@harry_lambert)

2. Amanda Seyfried, Miu Miu

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elizabeth Stewart 🐯🎈🈹🍸 (@elizabethstewart1)

3. Gal Gadot, Prabal Gurung

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elizabeth Stewart 🐯🎈🈹🍸 (@elizabethstewart1)

4. Maria Bakalova, Prada

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessica Paster (@highheelprncess)

5. Cynthia Erivo, Vera Wang

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JUAN VELOZ (@jveloz)

6. Kaley Cuoco, Dolce & Gabbana

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

7. Catherine O'Hara, Elie Saab

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Andrew Gelwicks (@andrewgelwicks)

8. Regina King, Versace

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Regina King (@iamreginaking)

9. Gillian Anderson, Dior

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gillian Anderson (@gilliana)

10. Yara Shahidi, Dior

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jason Bolden (@jasonbolden)

11. Anya Taylor-Joy, Dior

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Law Roach (@luxurylaw)

12. Phoebe Dynevor, Louis Vuitton

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Just Jared (@justjared)

Fotografije: Instagram / @elle_mexico

Preberite še: Coperni v Parizu navdušil z drive-in modno revijo

Priporočamo tudi: Pozabite na hlače na zvonec, v modi je še boljši trend hlač, ki ga bomo oboževali spomladi

Najbolj brano