Vse oči uprte v Blake Lively: nosila obleko, ki jemlje dih (FOTO)

28. 4. 2025

Zvezdnica je na rdeči preprogi očarala v obleki, ki združuje brezčasno eleganco in najnovejše trende.

Blake Lively je bila glavna zvezda rdeče preproge na newyorški premieri svojega novega filma "Another Simple Favor", nadaljevanja uspešnice Milo za drago (A Simple Favor) iz leta 2018, v katerem znova zaigra skupaj z Anno Kendrick.

V novem filmu Another Simple Favor Stephanie Smothers (Anna Kendrick) in Emily Nelson (Blake Lively) odpotujeta na otok Capri v Italiji, kjer se bo Emily poročila z bogatim italijanskim poslovnežem (Michele Morrone). Začetek predvajanja te črne komedije je napovedan za 1. maj, premiera v New Yorku pa je potekala le nekaj dni pred uradnim začetkom predvajanja.

Vse oči uprte v Blake Lively: nosila obleko, ki jemlje dih (FOTO)
Blake Lively in Ryan Reynolds

Blake je na rdeči preprogi pozirala skupaj s svojim možem Ryanom Reynoldsom, pri čemer je osupnila v razkošni toaleti, pod katero se podpisuje avstralska modna oblikovalka Tamara Ralph. Obleka je zgoraj krojena v stilu korzeta, zavezuje se na hrbtu in ima podlogo v kožni barvi, kar naredi iluzijo gole kože.

Senzualna obleka ima spuščen pas, ki je trenutno velik modni trend, spodnji del pa je izdelan iz lahkotne tkanine, ki je delno prosojna in čudovito pada po telesu. Kreaciji je v pasu dodana tudi vlečka.

Vse oči uprte v Blake Lively: nosila obleko, ki jemlje dih (FOTO)

Svoj glamurozni videz, s pridihom Mediterana, kjer se odvija dogajanje filma Another Simple Favor, je Blake Lively še dodatno dopolnila z visečimi uhani v turkizno-srebrni kombinaciji ter čudovitimi prstani in zapestnicami prestižne ameriške oblikovalke luksuznega nakita Lorraine Schwartz.

Te Zarine kavbojke za 26 evrov zagotovljeno pričarajo videz dolgih nog in sanjske postave