Tega nikoli ne bi smeli nositi v torbici: Privablja nesrečo, ločitev in revščino

5. 8. 2024
Deli
Tega nikoli ne bi smeli nositi v torbici: Privablja nesrečo, ločitev in revščino (foto: Profimedia)
Profimedia

Na žalost je to prva stvar, ki jo ženske po navadi spravijo v torbico.

Strokovnjaki feng šuja opozarjajo, da nekaterih stvari nikoli ne smemo nositi v torbi. Recimo raztresenega denarja

Nikoli ne imejte v torbi raztresenega denarja, ampak ga hranite izključno v denarnici. Feng šuj nakazuje, da denar, raztresen po torbici, privlači revščino in postavlja energetske blokade na poti razvoja.

Veliko ljudi v torbah nosi raztresene kovance ali celo bankovce in se jih niti ne trudi pospraviti, saj menijo, da bodo jim kdaj prišli prav. A v resnici to pomeni, da simbolično nosite s seboj stare težave in nepotrebne skrbi – živite v preteklosti.

Zavreči morate vse nepotrebno, saj nepotrebne stvari privlačijo ovire na življenjski poti. Nepotrebne stvari kradejo energijo in prinašajo kaos. Iz torbe vrzite vse, česar ne potrebujete več, in organizirajte kaos tako, da stvari razporedite po predalih.

Vaša torba naj bo močna

Velja, da vam bo red prinesel lažje odločanje. Lična torba prinaša in ohranja harmonijo. Simbolično predstavlja vašo denarno vrečko – je simbol finančnega počutja.

Strokovnjaki feng šuja še opozarjajo, da torba ne sme biti pretežka, saj simbolizira skrbi in bremena. Prav tako polagajo na srce, naj bo vaša torbica kakovostna in trpežna.

Ne pozabite tudi na verjetje, da torbice ne smemo postaviti na tla, saj tako denar zbeži iz nje – s tem pritegnete revščino.

KAKO lahko feng shui izboljša vaše zdravje?

Preberite več na Metropolitan.si

Fotografije: Profimedia

Preberite še: Kraljica Letizia vnesla malce svežine na kraljevi dvor v živahni obleki s potiskom, ki popolnoma upošteva njeno barvno lestvico!

Priporočamo tudi: Močna, ženstvena in čudovita za poletje: Obleka kraljice Letizie, zaradi katere kralj ni mogel umakniti pogleda z nje

Novo na Metroplay: "Materinstvo ti da novo dimenzijo organizacije, produktivnosti in empatije" | Sonja Šmuc