Ne boste verjeli, katera zvezdnica je že drugič noseča!

Kar 15 zvezdnic pričakuje dojenčka.

Ne boste verjeli, katera zvezdnica je že drugič noseča! - Foto: Profimedia

Leta 2019 smo na svet pozdravili nekaj prikupnih slavnih dojenčkov. Leta 2020 se lahko veselimo še več dojenčkov, zahvaljujoč napovedim nosečnosti od zvezd, kot so Anne Hathaway, Ciara, Gigi Hadid in drugih. Nekaj posebnega je na zvezdniških nosečnostih, da nam vsem vzbudi željo po dojenčkih! Mogoče zato, ker so njihovi starši najbolj priljubljeni ljudje na planetu, lahko podedujejo veščine, po katerih so znani njihovi starši, ali preprosto dejstvo, da so njihovi dojenčki tako ljubki.

Včasih, ko je toliko vznemirjenja v zraku, postane težko slediti, kdo je zadnji razglasil, da pričakuje novega družinskega člana. Kljub temu smo sestavili seznam vseh nosečnosti slavnih, ki se jih veselimo v letu 2020 in 2021. Kako drugače bomo sledili vsem prikupnim objavam o nosečnosti?

1. Mandy Moore in Taylor Goldsmithc 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm) on

2. Kevin Hart in Eniko Parrish 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EH💋 (@enikohart) on

3. Usher in Jenn Goicoechea

4. Chiara Ferragni in Fedez

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

5. Nicki Minaj in Kenneth Petty 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

6. Emma Roberts in Garrett Hedlund 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

7. Romee Strijd in Laurens Van Leeuwen 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

8. Leighton Meester in Adam Brody 

9. Ashlee Simpson in Evan Ross 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ashlee Simpson Ross (@ashleesimpsonross) on

10. Ashley Tisdale in Christopher French

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

11. Jessica Szohr in Brad Richardson

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessica Szohr (@jessicaszohr) on

12. Princesa Eugenie in Jack Brooksbank

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Princess Eugenie (@princesseugenie) on

13. Elsa Hosk in Tom Daly

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

14. Morgan Stewart in Jordan McGraw

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Morgan Stewart (@morganstewart) on

15. Sasha Pieterse in Hudson Sheaffer

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sasha Pieterse Sheaffer (@sashapieterse) on

Fotografije: Profimedia

Preberite še: Maisie Williams in njen fant Reuben Selby sta nas spet navdušila z ujemajočima outfitoma

Priporočamo tudi: Kate Middleton je nosila svoje najljubše kavbojke (+ kje kupite podobne)

Najbolj brano

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri