Poglejte, kako in v čem so zvezdnice praznovale božič

Od Kendall Jenner do Severine.

Poglejte, kako in v čem so zvezdnice praznovale božič - Foto: Profimedia

December je za pitje kuhanega vina in vroče čokolade, za okusne dobrote in selfije pred božično smrečico. Po razburkanem in da, izjemnem letu, smo še posebej hvaležni za priložnost, da se stisnemo ob gledanju prazničnih filmov, pijemo kuhano vino, jemo vročo pito, nosimo posebej drzne pižame in vse ostale zimske klišeje, ki prihajajo v tem letnem času. Čeprav se na večini področij našega življenja morda počutimo odmaknjene od slavnih, se izkaže, da v prazničnem obdobju čutimo isti praznični duh.

Poglejte, kako so božič praznovale naše najljubše zvezdnice.

1. Kendall Jenner

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

2. Kylie Jenner

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

3. Severina

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Severina (@severina)

4. Jennifer Lopez

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

5. Kate Hudson

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)

6. Kourtney Kardashian

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

7. Hailey Bieber

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

8. Nina Šušnjara

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nina Susnjara (@ninasusnjara)

9. Victoria Beckham

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

10. Kim Kardashian

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

11. Reese Witherspoon

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Fotografije: Profimedia

Preberite še: Severina je nosila drzno rdečo obleko

Priporočamo tudi: Melania Trump dan pred božičnim večerom nosila kar dva stajlinga. Videti je bila izjemno

Najbolj brano