Nasmejte se novemu viralnemu trendu z Instagrama, ki je obsedel zvezdnike

Tako so znane osebnosti božič spremenile v viralni meme.

Nasmejte se novemu viralnemu trendu z Instagrama, ki je obsedel zvezdnike - Foto: Profimedia

Končno je prišel december in njegov ogromen seznam tradicij. V tem času vsi pijemo kuhano vino, okrasimo hišo z božičnimi okraski, obesimo adventne koledarje, dobro jemo, seveda pa ne moremo pozabiti ameriške tradicije "Elf on the shelf" (škrat na polici). Kot zagotovo veste, je to priljubljena otroška knjiga, v kateri škrat opazuje otroke in njihovo vedenje poroča Božičku, preden jim ta prinese darila.

No, letos so zgodbi zvezdniki dali komičen preobrat, ki ste ga zagotovo videli povsod.

Znane osebnosti na družbenih omrežjih delijo svoje fotografije, kjer na njihovih ramenih stoji še en zvezdnik ali fikcijski lik. Kako pa se je vse skupaj začelo? "Slišali ste za "Elf on a shelf", zdaj se pripravite na to ..." je pred dnevi na svojem Instagramu zapisala Garcelle Beauvais. Garcelle se rima s Pharell in tako se je na družbenih omrežjih pojavil nov trend.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Garcelle Beauvais (@garcelle)

Ime tistega, ki se pojavi na vaši rami, se mora rimati s slavno osebo, ki objavi meme. Koga bi vi postavili na svojo ramo?

Medtem ko razmišljajte, si oglejte nekaj najboljših objav.

1. Elizabeth Banks - Tom Hanks

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elizabeth Banks (@elizabethbanks)

2. Reese Witherspoon - Grease

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

3. "Jen" - Penn

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)

4. Chopra - Oprah

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra)

5. Kerry - Perry

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kerry Washington (@kerrywashington)

6. Nat - Kat

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Natalie Portman (@natalieportman)

7. Annie - Jenney

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway)

8. Cara Delevigne - The Queen

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne)

9.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Glamour (@glamourmag)

10. Morgan - Jordan

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nightly Pop @ 11:30PM (@e_nightlypop)

11. Sansa - Costanza

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sophie Turner (@sophiet)

12. Jennifer Lopez

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Fotografije: Profimedia

Preberite še: Če imate prijateljico, ki obožuje ličila in kozmetiko, ji za božič podarite to

Priporočamo tudi: Ideje in triki za sanjsko in okolju prijazno zavijanje daril

Najbolj brano