Kulturni napovednik, od 20. do 26. novembra

Kulturni dom Španski borci ponovno odpirajo svoja vrata. Nov kulturni center v Mostah bo praznik obeležil s 30-urnim kulturnim maratonom. Omenimo, da bo zaključek prireditve poimenovane Nov zamah namenjen vokalni zasedbi Perpetuum Jazzile. Ponovni zagon pa so obljubili tudi v Cvetličarni, kjer pripravljajo dvodnevno otvoritveno zabavo.

Kulturni napovednik, od 20. do 26. novembra - Foto: Fotografija tribute2love.si, Fotografija www.kinosiska.si, Fotografija promocijsko gradivo

FILM

Ponedeljek, 23.11.2009

Zlomljeni objemi (Los abrazos rotos), drama, Kinoklub Vič

Četrtek, 26.11.2009

Mlada luna (The Twilight Saga: New Moon), domišljijski romantični triler, Kolosej Ljubljana

GLASBA

Petek, 20.11.2009

UNICEF predstavlja: Ni mi vseeno - CUK Kino Šiška, Ljubljana (18:00)

Dražen Zečić - Dvorana Tabor, Maribor (20:00)

Beefeater - Hostel Celica, Ljubljana (20:00)

Riblja Čorba - Športna dvorana Golovec, Celje (20:00)

BR Stylers / Jah Free / King Alpha - Gala hala, Ljubljana (21:00)

Ali En - MIKK, Murska Sobota (21:00)

Etno Nativo Latino večer - EtnoKlubZlatiZob, Ljubljana (21:00)

Fhm party - Pretorian lounge, Novo mesto (21:00)

Cubismo - Planet Tuš Kranj (22:00)

City Beats: New York Beats - TOP Eat&Party, Ljubljana (22:00)

Cubismo - Bowling Planeta Tuš Kranj (22:00)

Delight Division - Club Stop, Bled (22:00)

Karaoke večer - Kavarna Sputnik, Ljubljana (22:00)

House lovers gathering - Tovarna Rog, Ljubljana (22:00)

Ultrawax Hot Pot! - Menza Pri Koritu, Ljubljana (22:00)

Opening weekend I. del - Cvetličarna, Kranjčeva 20, Ljubljana (22:00)

Gumitwist 2.2 feat. Subotic & Alavux LIVE! - Klub K4, Ljubljana (23:00)

Sobota, 21.11.2009

3. rojstni dan spletnega portala Mojvideo.com - SubSub, Ljubljana (20:00)

Orlek - Cankarjev dom, Ljubljana (20:00)

Senca tvoj'ga psa - Kavarna Union, Ljubljana (20:00)

Coctail night - Bubka bar, Brežice (20:00)

Pleasure: Umek, Derrick May … - Dvorana UŠC Leona Štuklja, Maribor

The return of HipHop part 2 - Mladinski center Podlaga, Sežana (21:00)

Vlatko Stefanoski trio - Plesni Forum, Celje (21:00)

Siddharta: Saga - CUK Kino Šiška, Ljubljana (21:00)

Večer glasbenih želja - EtnoKlubZlatiZob, Ljubljana

Retro Night:Disco Boogie Classics - TOP Eat&Party, Ljubljana (22:00)

Pete Tong - InBox, Ljubljana (22:00)

Maja Slatinšek in Cookies&Cream - Pretorian lounge, Novo mesto (22:00)

Marš klub: Perkašns+Afro Yuba in Djembabe - Pekarna, Maribor (22:00)

Sindikat predstavlja Namosh - Klub K4, Ljubljana (23:00)

Opening weekend II.del: DJ Peter Pleser, Samir Maslo in Pleasure Groovers - Cvetličarna, Ljubljana (23:00)

Dancing On Stormy Floor - Tovarna Rog, Ljubljana (23:00)

Nedelja, 22.11.2009

Maček Muri in Muca Maca praznujeta 25. let - Mestni muzej Ljubljana

Perpetuum Jazzile - Dvorana Union Maribor (19:00)

Kirtan - Joga studio Sadhana, Ljubljana Vič (19:00)

Tony Allen - CUK Kino Šiška, Ljubljana (21:00)

Ponedeljek, 23.11.2009

DubLab: Weeding Dub - Channel Zero, Ljubljana (22:00)

Torek, 24.11.2009

Living Colour, Ego Malfunction - CUK Kino Šiška, Ljubljana (20:00)

Cankarjevi torki: Anthony Coleman - Klub CD, Ljubljana (20:30)

Tribute 2 Love - KMŠ, Ljubljana (21:00)

Etno Malesh - EtnoKlubZlatiZob, Ljubljana (21:00)

Koroška Gavda Ljubljana - Cvetličarna live2, Ljubljana (21:00)

ELabanda - Orto Klub, Ljubljana (22:00)

Sreda, 25.11.2009

Zadnja sreda: Tomaž Pengov - Kavarna Union, Ljubljana (21:00)

Tombs, Buried Inside - Channel Zero, Ljubljana (21:00)

Jesus loved you: Faces - Klub K4, Ljubljana (23:00)

Četrtek, 26.11.2009

David Calzado y su Charanga Habanera - Festivalna dvorana Lent

Slovenska Plesna Hiša - EtnoKlubZlatiZob, Ljubljana (20:00)

Yu Go! Serija (3. del) - CUK Kino Šiška, Ljubljana (21:00)

Avtomobili - Orto bar, Ljubljana (21:00)

Soul Activation with Rok Golob - Cvetličarna live 2, Ljubljana (21:00)

Četrtkanje: Drum & Bass - Klubar, Kranj (21:00)

Roberto Magris Trio - Jazz Club Gajo, Ljubljana (21:30)

SolarPulseMusic - Pekarna, Maribor (21:30)

ODER

Petek, 20.11.2009 ob 20:00

Takt (plesna predstava, premiera) - Cankarjev dom, Ljubljana

Sobota, 21.11.2009 ob 20:00

Zadnji Tango (komedija, premiera) - Gostilna Pr'Novak, Ljubljana - Polje

Haperdans ali Hamlet princ danski (komedija) - SiTi teater BTC, Ljubljana

Gustavo Russo's: TANGO Seduccion (plesna predstava) - Avditorij Portorož

Nedelja, 22.11.2009

Vinko Möderndorfer: Lep dan za umret (drama, premiera) - Prešernovo gledališče Kranj (20:00)

GustafTeater: Mirka, Živka in Daki (drama, premiera) - Pekarna - Dvorana Gustaf, Maribor (20:30)

Torek, 24.11.2009 ob 20:00

Bernard Marie Koltes: Noč čisto na robu gozdov (drama, premiera) - KUD France Prešeren, Ljubljana

Sreda, 25.11.2009

Aleš Berger: Zmenki (komedija) - SNG Drama, Ljubljana (20:00)

Matjaž Zupančič: Reklame, seks in požrtija (komedija) - MGL, Ljubljana

Četrtek, 26.11.2009 ob 19:30

Tennessee Williams: Steklena menažerija (drama, premiera) - Kulturni dom Predoslje, Kranj

FESTIVALI

20.11.2009 - 7. festival slovenskega jazza - Ljubljana

23.11. - 05.12.2009 - 6. Slovenski festival komornega gledališča SKUP’09 Ptuj - Mestno gledališče Ptuj

23.11.2009 - Itak Filmfest z Modrim zobom - Slovenska Kinoteka, Ljubljana

24.11. - 29.11.2009 - 25. Slovenski knjižni sejem - Cankarjev dom, Ljubljana

25. in 26.11.2009 - Zaposlitveni sejem KARIERA 09 - Gospodarsko razstavišče Ljubljana

26. in 27.11.2009 - SEMPL 12, Seminar medijskih trendov - Grand Hotel Bernardin, Portorož

26.11.2009 - Impro liga na medmrežju - K4, Ljubljana

Najbolj brano