Kulturni napovednik od 16. do 22. oktobra

Začel se je tradicionalni Mesec oblikovanja. Letos je posvečen Prihodnosti trajnostnega in pomenu kreativnih industrij kot eni najpomembnejših konkurenčnih prednosti gospodarstva. Vse do 15. novembra boste ljubitelji oblikovanja deležni različnih razstav in predstavitev novosti s področja dizajna.

Kulturni napovednik od 16. do 22. oktobra - Foto: Fotografija www.neisha.org, Fotografija promocijsko gradivo

FILM

22.10.2009 - Nadomestki (Surrogates), znanstveno-fantastični akcijski triler, Kolosej Ljubljana

22.10.2009 - Počitnice za odrasle (Couples Retreat), komedija, Kolosej

GLASBA

16.10.2009 - Neisha - Gledališče Toneta Čufarja, Jesenice (20:00)

16.10.2009 - ZZ Top - Hala Tivoli, Ljubljana (20:00)

16.10.2009 - Oksana Pečeny tango kvartet - EtnoKlubZlatiZob, Ljubljana

16.10.2009 - City Beats: New York Beats - TOP Eat&Party, Ljubljan

16.10.2009 - Demolition Group - Klub LokalPatriot, Novo mesto (22:00)

16.10.2009 - Funky Jackin House - Tovarna Rog, Ljubljana (22:00)

16.10.2009 - Fankanamanka brzdejparti Darilo2 - Sputnik, Ljubljana

16.10.2009 - Ed Rush [Virus] - SubSub, Ljubljana (23:00)

16.10.2009 - Elements present Tresor night with Mike Dehnert - Klub K4, Ljubljana (23:00)

17.10.2009 - Magnifico - Dom kulture Kamnik (20:00)

17.10.2009 - Lara Jankovič: "Pred vami stoim gola" - Klub KGB, Maribor

17.10.2009 - Dalaj Eegol - CUK Kino Šiška, Ljubljana (21:00)

17.10.2009 - Retro Night: Phat Disco - TOP Eat&Party, Ljubljana (22:00)

17.10.2009 - InBox 1st Birthday Party w/ The Shapeshifters - InBox, Ljubljana (22:00)

17.10.2009 - Roza sobota - Klub K4, Ljubljana (22:00)

18.10.2009 - Billie Holiday, pevka bluesa - Klub KGB, Maribor (20:00)

19.10.2009 - Mladi mladim: Skladateljski večer - Cankarjev dom, Ljubljana

19.10.2009 - Mudhoney, The Frictions, Dicky B. Hardy - Kino Šiška, Ljubljana (20:00)

19.10.2009 - Čajanka Pri Zelenem Zajcu - Pri Zelenem Zajcu, Ljubljana

20.10.2009 - Cankarjevi torki: Liebman, Eskelin Quartet - Cankarjev dom, Ljubljana (20:30)

20.10.2009 - Brucovanje ŠOUP 2009 - Ambasada Gavioli, Izola (21:00)

20.10.2009 - MARŠ klub: Demolition group, The Ghen - Pekarna, Maribor

21.10.2009 - Merqury band - Festivalna dvorana Lent, Maribor (22:00)

21.10.2009 - Čigum - Klub K4, Ljubljana (23:00)

22.10.2009 - Življenje brez mask - Slovenska filharmonija, Ljubljana

22.10.2009 - Prisluhnimo v Križankah: Eva-Nina Kozmus, Jože Rošer in Maja Klinar - Križanke, Ljubljana (19:30)

22.10.2009 - Magnifico Balcountry Quartet - Festivalna dvorana, Bled

22.10.2009 - YU GO! Serija (2. del) - CUK Kino Šiška, Ljubljana (22:00)

ODER

16.10.2009 - Vsi moji moški (komedija) - SiTi Teater BTC, Ljubljana

17.10.2009 - Jule Styne, Bob Merrill, Peter Stone: Sugar - Nekateri so za vroče (musical) - MGL

17.10.2009 - Andrej Rozman Roza, Davor Božič: Neron (musical), SNG Drama, Ljubljana

18.10.2009 - Gala večer novih baletnih koreografij na slovensko glasbo 2009 - Cankarjev dom, Ljubljana

FESTIVALI

17.10. - 23.10.2009 - 3. Slovenski flamenco festival SIFF - Ljubljana

17.10. - 21.10.2009 - Festival Goli oder - KUD France Prešeren

Najbolj brano