7 anti-trendnih stajlingov, ki jih ta hip nosijo najbolj modna dekleta

Ne glede na to, kje se nahajate v spektru sprejemanja trendov, je vedno dobro imeti v pripravljenosti vrsto brezčasnih videzov. 

7 anti-trendnih stajlingov, ki jih ta hip nosijo najbolj modna dekleta - Foto: Instagram

V zadnjem času opažamo porast števila klasičnih oblačil na modnih brveh. To pripisujemo vplivu, ki ga je zaprtje imel na naše omare - manj priložnosti za nošenje modnih kosov in večji poudarek na nakupu odličnih osnovnih in naložbenih kosov. Vendar to ne pomeni, da trendovska moda izginja. Mikro mini krila, prevelike usnjene jakne, stil Y2K, izrazite barve in svež nabor mikro trendov so spomladi v polni moči.

Ne glede na to, kje se nahajate v spektru sprejemanja trendov, je vedno dobro imeti v pripravljenosti vrsto brezčasnih videzov. Z majhno zbirko modnih kosov lahko ustvarite številne uglajene in preproste videze, ki se obnesejo iz sezone v sezono. Vse je odvisno od nekaj preprostih idej za stiliranje. V nadaljevanju si oglejte najboljše klasične obleke, ki jih lahko nosite zdaj.

1. Kavbojke + srajca + suknjič + nizki čevlji

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Claire Rose Cliteur (@clairerose)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filippa Hägg (@filippahagg)

2. Puli + midi krilo + škornji + plašč/jakna

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sylvie Mus (@sylviemus_)

3. Bela srajca + top + kavbojke

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Géraldine Boublil (@erinoffduty)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GEORGIA FOWLER (@georgiafowler)

4. Klasične hlače + preprost top + črn pas + retro superge

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Felicia Akerstrom (@fakerstrom)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leia Sfez (@leiasfez)

5. Kavbojke + džins srajca

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anouk Yve (@anoukyve)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

6. Črtasta srajca + hlače + sončna očala

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sophia Roe (@sophiaroe)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOSEFINE H. J (@josefinehj)

7. Svetle kavbojke + bela srajca + pletenina okoli ramen + superge

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @camillecharriere

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Claire Rose Cliteur (@clairerose)

Fotografije: Instagram/@sophiaroe

Preberite še: Sharon Stone na rdeči preprogi navdušila z mladostno pričesko in naravno sivimi lasmi

Priporočamo tudi: Te kavbojke Victorie Beckham bodo podaljšale vaše noge in laskale vaši postavi

Najbolj brano