2 / 3
Bela obleka je zaradi svoje preprostosti, vsestranskosti in elegance brezčasna klasika, ki jo radi izbiramo vse leto, še posebej poleti. Poleg tega gre za kos, ki nikoli ne gre iz mode, zato je z njim nemogoče zgrešiti. Tega se zaveda tudi Jelena Đoković, ki se je skupaj z možem, slavnim in uspešnim teniškim igralcem Novakom Đokovićem, na otvoritveni slovesnosti olimpijskih iger v organizaciji modne hiše pojavila v obleki znamke Dior.
Ne spreglejte:
- Popoln lepotni izdelek za vaše obrvi, s katerim so videti kot po laminaciji: To je lepotna znamka, katere izdelke ste verjetno že videli, a niste vedeli, za kaj gre
- Ogljikovi hidrati, zaradi katerih se ne boste zredili: Ta živila lahko jeste tudi, ko ste na dieti, saj vam pomagajo pri hujšanju
- Novi Crocsi? V modo se vračajo še eni poletni sandali, ki jih nismo več pričakovali, a se podajo celo na pajkice
Fotografije: Profimedia
Preberite še: Pionirke v športu: To so športnice, za katere na olimpijskih igrah v Parizu navija ELLE po vsem svetu
Priporočamo tudi: Zakaj bi morali vedno razkužiti sadje in zelenjavo pred samim uživanjem? (da, tudi ekološko pridelano)
Novo na Metroplay: "Za vadbo ni nikoli prepozno." | Meliora Life Studio