Peti samostojni album popdive je zaenkrat ekskluzivno dostopen le v največji spletni trgovini glasbe iTunes, kjer že podira prodajne rekorde.
Izdaja albuma brez marketinških dejavnosti je nenavadna za glasbenike svetovnega kova, a se je Beyoncé menda odločila za takšen pristop, ker želi oboževalcem postreči zgolj z glasbo, brez filtrov, brez umetnega ustvarjanja pričakovanja ... Tako v celoti prepušča prve besede, kritike in pohvale prav tistim, ki jim njena glasba pomeni največ.
"Nisem želela izdati albuma na enak način kot doslej," je povedala. "Dolgočasno je postalo ... Čutila sem, da je prav, da neposredno nagovorim oboževalce, saj se veliko energije pretaka med glasbo, izvajalcem in oboževalcem. Želela sem ga predati v poslušanje takoj, ko je bil pripravljen za poslušanje."
CD in DVD sta že v izdelavi, na prodajnih policah naj bi se znašla 20. decembra.