Jennifer Aniston in 8 drugih zvezdnic, ki se na Instagramu ne bojijo pokazati brez ličil

In videti so več kot odlično!

Lepota, 12. 8. 2021
Jennifer Aniston in 8 drugih zvezdnic, ki se na Instagramu ne bojijo pokazati brez ličil - Foto: Profimedia

V zadnjih letih se je trend naravnega videza razširil po Instagramu. Svetovno zanen zvezdnice dnevno delijo selfije popolnoma brez ličil in nas tako spodbujajo, da sprejmemo svojo naravno podobo. 

Jennifer Aniston je bila ena izmed zvezdnic, ki so v zadnjem času delile fotografijo brez ličil. "Nisva bila na pavzi," je šaljivo zapisala pod fotografijo, na kateri nosi uradno kapo in majico serije Friends. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Seveda pa Jen ni edina, ki se pred kamero velikokrat pokaže nenaličena. Za takšen videz so se na Instagramu odločile tudi mnoge druge.

Jennifer Lopez

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Julia Roberts

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts)

Jennifer Garner

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Drew Berrymore

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore)

Tyra Banks

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tyra Banks (@tyrabanks)

Gina Rodriguez-LoCicero

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gina Rodriguez-LoCicero (@hereisgina)

Gwyneth Paltrow

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Jessica Biel

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel)

Fotografije: Profimedia

Preberite še: Pozabite na dolgočasne poletne sandale, preostanek poletja jih nosimo s tem detajlom

Priporočamo tudi: Julia Roberts z novo barvo las pripravljena na jesen

Najbolj brano